ÚDAJE SPOLEČNOSTI

Firma:Special Cars Servis
Adresa:Benediktská 6
Město:11000 Praha
Kraj:Praha 1
Telefon:777215186
Fax:
E-mail:special.cs@centrum.cz
Web-stránka:www.specialcarsservis.cz
Adresa prodejny:Vinohradská 155, Praha 2, Mezi Florou a Želivského u čerpací stanice MEDOS, II. suterén garáží
Zaměření: klempířské práce, autoservis
Autoslužby: ostatní
Podrobnější
informace:
Oprava a vyrovnávání vozů po kroupách i jinak mechanicky promáčklých blatníků,dveří,kapot a střech vozů novou metodou PDR-vytahování a vyrovnávání poškozeného místa přímo na voze za studena,bez poškození laku, demontáže dílu a na počkání.
Provozní doba:Po-Pá
Sobota
Neděle
Servis, opravy:Special Cars Servis
Cesta k nám:Praha 2, Vinohradská 155, U Benzinové stanice MEDOS,II.suterén garáží. Za křižovatkou Želivského ve směru do centra po 50-ti metrech je v pravo BP a vězd do garáží-záchytný bod: reklamní tabule -Ruční mytí vozů-Special Cars Servis.
Motto společnosti:Nevyhazujte peníze za nákladné a časově zdlouhavé opravy v klempířské dílně bez záruky že opravené místo nezačne časem reznout a lak na povrchu praskat vlivem přirozené rozpínavosti plechu a díky nutnému lakování po zásahu klempíře navíc Váš vůz ztrácí na hodnotě. Promáčklé místo uvedeme do původního stavu bez poškození laku novou metodou PDR !!! Přijeďte a budete 100% překvapeni kvalitou odvedené práce a tím jak se promáčklé místo ztrácí rovnou před Vašim zrakem.

LOGO SPOLEČNOSTI

FOTOGRAFIE SPOLEČNOSTI

č. 1

      č. 2


Zvětšit foto 1 / 2 / všechny


>> zobrazit nabídku služeb
>> kontaktovat prodejce
>> tisk údajů společnosti
>> poslat údaje emailem
>> zpět na všechny prodejce

Motoristický portál AUTOINDEX.CZ se řadí mezi jednu z nejnavštěvovanějších databází autobazarů a soukromé auto inzerce včetně sítě prodejců z celé ČR. Soukromá auto inzerce je zcela zdarma a v její nabídce se nachází přes 20.000 pravidelně aktualizovaných vozů. Mezi další služby patří internetový obchod s autopříslušenstvím a různými doplňky. Atraktivitu rovněž zajišťují testy a recenze těch nejzajímavějších automobilových novinek na evropských trzích.